Kategorie

Str. główna ::  Polityka prywatności

Polityka prywatności

Polityka prywatności
Na naszej stronie naszym celem jest sprawienie, aby twoje zakupy były bezpieczne, wygodne i bezproblemowe. Nasze programy ochrony prywatności i bezpieczeństwa zapewniają, że każda transakcja dokonana w naszej witrynie jest w 100% bezpieczna i gwarantowana.
Jakie informacje gromadzimy? Rodzaje danych osobowych, które zbieramy od Ciebie, będą zależeć od okoliczności odbioru i od rodzaju usługi, którą od nas oczekujesz. Na przykład, jeśli chcesz kupić produkt z tej strony, możemy zbierać dane, takie jak twoje imię i nazwisko, adres, adres dostawy i adres rozliczeniowy oraz inne informacje dotyczące Twojego zakupu.
Ponieważ zgodnie z prawem wymagane jest uzyskanie zgody na zbieranie "informacji poufnych", zakładamy, że wyraziłeś zgodę na zbieranie wszystkich informacji, które nam przekazałeś do użycia zgodnie z tym Oświadczeniem, o ile nam nie powiesz Inaczej.
W jaki sposób zbieramy informacje Możemy gromadzić dane osobowe o Tobie, gdy odwiedzasz naszą stronę internetową, kiedy zajmujesz się nami przez e-mail, nie będziemy zbierać żadnych danych osobowych bez Twojej zgody. Uważamy, że twoja zgoda jest udzielana po wypełnieniu pól niezbędnych do ułatwienia transakcji za pośrednictwem tej strony internetowej.
W jaki sposób wykorzystujemy Twoje dane osobowe Z zasady gromadzimy Twoje dane osobowe w następujących celach:
Aby ułatwić dostęp do naszej strony internetowej, produktów i usług
Aby dostarczyć produkty, które zamówiłeś u nas
Aby zasięgnąć opinii na temat naszych produktów, usług, marketingu i strony internetowej.
Niektóre z gromadzonych przez nas danych osobowych są niezbędne, abyśmy mogli dokładnie określić, kto korzysta z usługi. Inne rodzaje danych osobowych, które zbieramy, pomagają nam opracować profil tego, kto korzysta z naszej usługi, co pomaga nam w oferowaniu produktów dostosowanych do potrzeb użytkowników tej witryny.
Ujawnianie danych osobowych stronom trzecim Możemy ujawnić dane osobowe stronom trzecim w celu, w jakim zostały zebrane informacje lub w celach pokrewnych, na przykład w celu zakończenia transakcji w Twoim imieniu lub dostarczenia zakupionego produktu. Angażujemy kontrahentów zewnętrznych do świadczenia usług dla nas, które obejmuje wykonawcę przetwarzającego dane osobowe, które posiadamy. Na przykład obecnie angażujemy kontrahentów zewnętrznych do:
Dostarcz produkty zakupione na tej stronie internetowej
Zapewnienie usług elektronicznego transferu środków, przetwarzania rachunku karty kredytowej i powiązanych usług
W takich sytuacjach wykonawca będący osobą trzecią bezwzględnie używa jakichkolwiek zabronionych danych osobowych o Tobie, z wyjątkiem określonego celu, który dostarczyliśmy. Możemy również ujawnić twoje dane osobowe różnym organom ścigania i rządom na całym świecie w celach bezpieczeństwa, celnych i imigracyjnych. Poza powyższymi, nie ujawnimy twoich danych osobowych bez twojej zgody, chyba że ujawnienie będzie konieczne, aby zapobiec zagrożeniu życia lub zdrowia, upoważnionemu lub wymaganemu przez prawo, w uzasadniony sposób niezbędnym do egzekwowania prawa lub koniecznym do zbadania podejrzewanej bezprawnej działalności.
Bezpieczeństwo twoich danych osobowych Będziemy bezpiecznie przechowywać twoje dane osobowe, a my nie będziemy ich wymieniać, wynajmować ani sprzedawać. Podejmiemy wszelkie uzasadnione kroki, aby zabezpieczyć wszelkie informacje, które posiadamy o Tobie. Dane osobowe mogą być przechowywane zarówno elektronicznie w naszym systemie komputerowym, zapory ogniowe, hasła, oprogramowanie antywirusowe i filtry e-mail mogą chronić wszystkie nasze informacje elektroniczne.
Rozwiązywanie problemów Jeśli chcesz uzyskać dostęp do swoich danych osobowych, złożyć skargę na naruszenie prywatności lub masz pytania dotyczące sposobu gromadzenia lub wykorzystywania twoich danych osobowych, prześlij prośbę, skargę lub zapytanie na poniższy adres. Odpowiemy na Twoje zapytanie lub skargę za pośrednictwem poczty e-mail tak szybko, jak to będzie możliwe. Zmiany w niniejszym oświadczeniu o ochronie prywatności Możemy zmienić niniejsze Oświadczenie o ochronie prywatności, gdy nasze wymagania biznesowe lub przepisy ulegną zmianie. Wszelkie zmiany w niniejszej Polityce prywatności będą aktualizowane w naszej witrynie, dlatego należy okresowo odwiedzać tę stronę, aby upewnić się, że posiadasz najbardziej aktualne oświadczenie o ochronie prywatności.
Powrót